Ангилал
Онлайн туслах
Хүсэлт илгээх
Үйлчлүүлэгчийн нэр:

И-Мэйл хаяг:

Зурвас:

Fiber cable

Хайлтыг сайжруулах

Харуулах хэлбэр: Жагсаах / Зэрэгцүүлэх
Харуулах:
Эрэмблэх:
FOSTEC Fiber cable  DISTRIBUTION 12C PVC CABLE  w/ Single-mode 305m
Загвар: SM DISTRIBUTION 12C PVC CABLE 305M
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
AMP/TYCO 6-1553378-3  Fiber cable OS2 Loose Tube Int/Ext OFNR (Riser) Cable 12core w/ Single-mode
DATASHEET 
Загвар: 6-1553378-3
Бэлэн байдал: Захиалгаар
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
FOSTEC Fiber pigtail  w/ LC Simplex 1m
Загвар: LC PIGTAIL SM SP 1m
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
FOSTEC Fiber pigtail w/ SC Single-mode 1m
Загвар: SC PIGTAIL SM SP 1M
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
FOSTEC Fiber Pigtail w/ FC Single-mode 1m
Загвар: FC PIGTAIL SM 1M
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Бүтээсэн
Макролинк © 2019