Ангилал
Онлайн туслах
Хүсэлт илгээх
Үйлчлүүлэгчийн нэр:

И-Мэйл хаяг:

Зурвас:

Adapter

Хайлтыг сайжруулах

Харуулах хэлбэр: Жагсаах / Зэрэгцүүлэх
Харуулах:
Эрэмблэх:
FOSTEC Fiber adapter  w/ LC LC
Загвар: LC-LC ADAPTER DP
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Adapter USB to AM-1394 w/
Brand CHINA Model AM-1394 to USB үзү
Загвар: AM-1394 to USB
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
FOSTEC Fiber adapter HYBRID w/ SC ST Single-mode Simplex
Загвар: SC-ST HYBRID ADAPTER SP SM
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Converter  w/ USB to RS232
Brand Z-TEK Model Z-TEK USB RS232 үзү
Загвар: USB RS232
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
FOSTEC Fiber adapter w/ SC Single-mode Duplex
Загвар: SC-SC ADAPTER DP SM
Бэлэн байдал: Дууссан
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
AMP/TYCO 1374463-1  Fiber Adapter w/ LC 12 port Single-mode Duplex Blue
Загвар: 1374463-1
Бэлэн байдал: Дууссан
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Leoni Adapter Hybrid w/ SC FC Single-mode Simplex
Brand LEONI Model SM SP SC-FC HYBRID ADAPTOR
Загвар: SM SP SC-FC HYBRID ADAPTOR
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
AMP/TYCO 1374463-5  Fiber Adapter w/ LC 12 port Multi-mode Duplex Blue
Загвар: 1374463-5
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
AMP/TYCO 1435516-1  Fiber Adapter  w/ 12 port LC Single-mode Duplex Blue
Загвар: 1435516-1
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco 29-0810-01 Terminal adapter CAB-500DTF w/
Brand CISCO Model 29-0810-01 үзүүл
Загвар: 29-0810-01
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
AMP/TYCO RMG-12ADPQ5 Fiber adapter 12 core w/ LC Duplex Blue
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг энд дарж үзнэ үү . 
Загвар: RMG-12ADPQ5
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco 74-0495-01 Terminal adapter DB9 Female to RJ45 Female w/
Brand CISCO Model 74-0495-01 үзүүл
Загвар: 74-0495-01
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
FOSTEC Fiber adapter w/ LC LC Simplex
Загвар: LC-LC ADAPTER SP
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
AMP/TYCO 559523-1 FDF  Fiber Adapter plate  w/ black
AMP/TYCO 559523-1 FDF Product Specifications Specifications Industry Standards.R
Загвар: 559523-1 FDF tag
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
HDMI Extender  w/ cat5e
Загвар: HDMI Extender by Cat5E
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Бүтээсэн
Макролинк © 2019