Ангилал
Онлайн туслах
Хүсэлт илгээх
Үйлчлүүлэгчийн нэр:

И-Мэйл хаяг:

Зурвас:

Media converter

Хайлтыг сайжруулах

Харуулах хэлбэр: Жагсаах / Зэрэгцүүлэх
Харуулах:
Эрэмблэх:
Planet FT-806A20 Media converter  w/ Fast Ethernet SC Single-mode 20 km 1 core 5V adapter
Brand PLANET Model FT-806A20 үзүүл
Загвар: FT-806A20
Бэлэн байдал: Дууссан
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
TP-Link MC112CS Media converter w/ Fast Ethernet SC Single-mode 20 km 1 core TX 1310nm RX 1550nm WDM 9V adapter
Standards and Protocols : IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Basic Function  :
Загвар: MC112CS
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
D-Link DMC-F30SC Media converter  w/ 10/100 SC Single-mode 30 km 2 core 5V adapter
Brand D-LINK Model DMC-F30SC үзүүл
Загвар: DMC-F30SC
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
TP-Link TL-MC210CS Media converter  w/ Gigabit Ethernet SC Single-mode 15 km 2 core
MEDIA CONVERTER & MODULE Standards and Protocols
Загвар: TL-MC210CS
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FRM220-CH01-AD  w/ In-Band Managed 1-slot Media converter Chassis
Manufacturer: CTCUnion Manufacturer Part No: FRM220-CH01AD Technical specificat
Загвар: FRM220-CH01-AD
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FMC-1000MS  Media converter  w/ 10/100/1000 Single-mode Stand alone 1 SFP port plastic case 12V adapter
Brand CTC-U Model FMC-1000MS үзүүл
Загвар: FMC-1000MS
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM150SM-80  Media converter w/ Fast Ethernet SC Single-mode 80 km 1 core 1550nm 5V adapter
Brand AD-NET Model AN-UM150SM-80 үзүүлэ
Загвар: AN-UM150SM-80
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Planet FT-806B20 Media converter  w/ Fast Ethernet SC Single-mode 20 km 1 core 5V adapter
Brand PLANET Model FT-806B20 үзүүл
Загвар: FT-806B20
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Planet GT-706A15 Media converter w/ Gigabit Ethernet SC Single-mode Multi-mode 1 core 15 km 5V adapter
Brand PLANET Model GT-706A15 үзүүлэлт
Загвар: GT-706A15
Бэлэн байдал: Дууссан
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
D-Link DMC-F60SC Media converter  w/ 10/100 SC Single-mode 60 km 2 core 5V adapter
Brand D-LINK Model DMC-F60SC үзүүл
Загвар: DMC-F60SC
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
TP-Link TR-965DB  Media converter  w/ Fast Ethernet Single-mode 20 km 2 core
Brand TP-LINK Model TR-965DB үзүүл
Загвар: TR-965DB
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FRM220-10/100IS-2 Media converter  w/ 10/100 Single-mode Multi-mode 2 SFP port 2 x RJ45 port 12V adapter
Brand CTC-U Model FRM220-10/100IS-2 үзүү
Загвар: FRM220-10/100IS-2
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UMG130-AS-40 Media converter w/ Gigabit Ethernet SC Single-mode 40 km 1 core 1310nm 5V adapter
Brand AD-NET Model AN-UMG150-AS-40 үз
Загвар: AN-UMG130-AS-40
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Planet FTP-802S15 Media converter w/ Fast Ethernet Single-mode PoE 1 core 5V adapter
Brand PLANET Model FTP-802S15 үзүүл
Загвар: FTP-802S15
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
D-Link DFE-855 Media converter w/ 1 SFP port SC Multi-mode 2 km 1 x RJ45 port 100m
Technical Specifications: Number of ports 1 RJ-45 100BASE-TX One SC fiber opti
Загвар: DFE-855 Used
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Бүтээсэн
Макролинк © 2019