Ангилал
Онлайн туслах
Хүсэлт илгээх
Үйлчлүүлэгчийн нэр:

И-Мэйл хаяг:

Зурвас:

SFP

Харуулах хэлбэр: Жагсаах / Зэрэгцүүлэх
Харуулах:
Эрэмблэх:
D-Link DMC-805G  Media converter  w/ 1 SFP port 20 km Gigabit Ethernet 7.5V adapter
Brand D-LINK Model DMC-805G үзүүлэлт
Загвар: DMC-805G
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
D-Link DMC-G01LC Media converter  w/ 10/100/1000 SFP 5V adapter
Brand D-LINK Model DMC-G01LC үзүүл
Загвар: DMC-G01LC
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FMC-1000MS  Media converter  w/ 10/100/1000 Single-mode Stand alone 1 SFP port plastic case 12V adapter
Brand CTC-U Model FMC-1000MS үзүүл
Загвар: FMC-1000MS
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FRM220-1000ES-1 Media converter  w/ 10/100/1000 Single-mode Stand alone 1 SFP port 12V adapter
Brand CTC-U Model FRM220-1000ES-1 үзү
Загвар: FRM220-1000ES-1
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FRM220-1000MS Media converter  w/ 10/100/1000 Single-mode Stand alone 1 SFP port VLAN 12V adapter
Brand CTC-U Model FRM220-1000MS үзүү
Загвар: FRM220-1000MS
Бэлэн байдал: Дууссан
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Planet GT-706B15 Media Convereter  w/ 10/100/1000 SFP Single-mode 15 km 5V adapter
Brand PLANET Model GT-706B15 үзүүлэлт
Загвар: GT-706B15
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Planet GT-805A Media converter   w/ Gigabit Ethernet SFP Multi-mode 220m-550m Single-mode 10km-60km 5V adapter
Brand PLANET Model GT-805A үзүүлэ
Загвар: GT-805A
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U ET91000SC Media converter w/ 1x RJ45 10/100/1000 SC Multi-mode 850nm 550m
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг энд дарж үзнэ үү.
Загвар: ET91000SC
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
TP-Link MC220L  Media converter  w/ 10/100/1000 SFP Single-mode 0.5km Multi-mode 10 km
Brand TP-LINK Model MC220L үзүүлэ
Загвар: MC220L
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Бүтээсэн
Макролинк © 2019