Ангилал
Онлайн туслах
Хүсэлт илгээх
Үйлчлүүлэгчийн нэр:

И-Мэйл хаяг:

Зурвас:

E1

Хайлтыг сайжруулах

Харуулах хэлбэр: Жагсаах / Зэрэгцүүлэх
Харуулах:
Эрэмблэх:
Ad-net AN-E1-ETH  Media converter 1 channel w/ Fast Ethernet 1 port Single-mode 100-240V
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг ЭНД дарж үзнэ үү. Dat
Загвар: AN-E1-ETH
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-4E1-4ETH-G  Media converter w/ Fast Ethernet 4 port Single-mode 4 channel 48VDC
Protocol: G.703, G.704, G.736, G.823, I.431 IEEE802.3  E1 interface:   
Загвар: AN-4E1-4ETH-G
Бэлэн байдал: Дууссан
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-8E1-4ETH-G Media converter  w/ Fast Ethernet 4 port Single-mode 8 channel 100-240V
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг ЭНД дарж үзнэ үү. Ele
Загвар: AN-8E1-4ETH-G
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-16E1-4ETH-G 750HM. AC power Media converter  w/ Fast Ethernet 4 port Single-mode 16 channel 100-240V
Загвар: AN-16E1-4ETH-G 750HM. AC power
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-16E1-4ETH-G 1200HM. AC power Media converter  w/ Fast Ethernet 4 port Single-mode 16 channel 100-240V
Загвар: AN-16E1-4ETH-G 1200HM. AC power
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FIB1-E1R-SC015 Media converter E1 w/ SC Single-mode 15 km 2 core TX 1310nm 1310nm 9V adapter
Brand CTC-U Model FIB1-E1R-SC015 үзү
Загвар: FIB1-E1R-SC015
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FMUX04E-AD  Fast Ethernet and redundant SFP optic link Fiber Optic Multiplexer - AC and DC powered w/
FMUX04E-AD -  Standalone FOM with built-in AC+DC power,optional SNMP E1/T1 ports Fra
Загвар: FMUX04E-AD
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Бүтээсэн
Макролинк © 2019