Ангилал
Онлайн туслах
Хүсэлт илгээх
Үйлчлүүлэгчийн нэр:

И-Мэйл хаяг:

Зурвас:

Module

Хайлтыг сайжруулах

Харуулах хэлбэр: Жагсаах / Зэрэгцүүлэх
Харуулах:
Эрэмблэх:
Cisco GLC-SX-MM Mini-GBIC/SFP Module w/ Gigabit Ethernet SFP transceiver Multi-mode
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг ЭНД дарж үзнэ ү
Загвар: GLC-SX-MM
Бэлэн байдал: Захиалгаар
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-80 Module w/ LC Single-mode 1550nm 2 core 80 km
Wave Length : 1550nm 1000BASE-LX Cabel : Single-mode Fiber Port Type : LC connect
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-80
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-40 Module w/ LC Single-mode 1550nm 2 core 40 km
Wave Length : 1310/1550nm 1000BASE-LX Cabel : Single-mode Fiber Port Type : LC
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-40
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U SFS-7010-L31 GBIC Module  w/ 10/100/1000 LC Single-mode 10 km 2 core RX 1310nm
  Model : SFS-7010-L31 Data Rate : 1.25G Wave Length: 1310nm 
Загвар: SFS-7010-L31
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco ETHERNET 4E  Module  w/ 4 port
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг энд дарж үзнэ үү 
Загвар: ETHERNET 4E Used
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco WIC-1DSU-T1-V2 Card 1 port DSU/CSU T1 interface w/
Brand Cisco Model WIC-1DSU-T1-V2 Standar
Загвар: WIC-1DSU-T1-V2
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco GLC-BX-D Module  w/ 1000Base BX SFP 1310nm
Загвар: GLC-BX-D
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco  GLC-T Mini-GBIC/SFP Module  w/ Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-T transceiver 1 x RJ45 port
Brand CISCO Model GLC-T Ports 1
Загвар: GLC-T
Бэлэн байдал: Захиалгаар
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1490-100 Module w/ LC Single-mode 2 core 100 km 1490nm
Wave Length : 1490nm 1000BASE-LX Cabel type : Single-mode Fiber Port Type : LC co
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1490-100
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1310-40 Module w/ LC Single-mode 1310nm 2 core 40 km
Wave Length : 1310nm 1000BASE-LX Cabel : Single-mode Fiber Port Type : LC M
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1310-40
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U SFS-7020-WA GBIC Module w/ 10/100/1000 LC Single-mode 20 km 1 core TX 1310nm RX 1550nm
Wave Length : TX - 1310nm  RX- 1550nm 10/100/1000Base-LX Cabel : Single-mode Fiber
Загвар: SFS-7020-WA
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco GLC-SX-MM Module w/ Mini-GBIC SFP Gigabit Ethernet 1000Base-SX Multi-mode 550m LC port
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг ЭНД дарж үзнэ үү. Dat
Загвар: GLC-SX-MM used
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco WIC-1DSU-56K Card 1 port DSU/CSU 56K interface w/
Brand Cisco Model WIC-1DSU-56K Feature
Загвар: WIC-1DSU-56K
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco WS-G5483 Module Gigabit GBIC w/ 10/100/1000Base-T Ethernet RJ45 100m
  Type : 10/100/1000Base-T Ethernet Port Type : RJ45 Max. transfer dista
Загвар: WS-G5483
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Altera T1IMA  Eight-port T1 ATM port adapter with IMA w/
Загвар: T1IMA
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Бүтээсэн
Макролинк © 2019