Ангилал
Онлайн туслах
Хүсэлт илгээх
Үйлчлүүлэгчийн нэр:

И-Мэйл хаяг:

Зурвас:

Fiber

Хайлтыг сайжруулах

Харуулах хэлбэр: Жагсаах / Зэрэгцүүлэх
Харуулах:
Эрэмблэх:
CTC-U SFS-5020-WB  GBIC Module  w/ 10/100 LC Single-mode 20 km 1 core TX 1550nm RX 1310nm
Model : SFS 5020WB  Wave Length : TX 1550nm RX 1310nm Fiber Type : Single-mo
Загвар: SFS-5020-WB
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco GLC-BX-D Module  w/ 1000Base BX SFP 1310nm
Загвар: GLC-BX-D
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1310-20  Module w/ LC Single-mode 1310nm 2 core 20 km
Wave Length : 1310nm 1000BASE-LX Cabel type : Single-mode Fiber Port Type : LC co
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1310-20
Бэлэн байдал: Дууссан
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-100 Module w/ LC Single-mode 1550nm 2 core 100 km
Wave Length : 1550nm 1000BASE-LX Cabel : Single-mode Fiber Port Type : LC connect
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-100
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U SFS-7010-L31 GBIC Module  w/ 10/100/1000 LC Single-mode 10 km 2 core RX 1310nm
  Model : SFS-7010-L31 Data Rate : 1.25G Wave Length: 1310nm 
Загвар: SFS-7010-L31
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco WS-G5483 Module Gigabit GBIC w/ 10/100/1000Base-T Ethernet RJ45 100m
  Type : 10/100/1000Base-T Ethernet Port Type : RJ45 Max. transfer dista
Загвар: WS-G5483
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco  GLC-GE-100FX  Module  w/ Gigabit Ethernet Multi-mode 1310nm LC 2 core
GLC-GE-100FX   - 100BASE-FX SFP for Gigabit Ethernet SFP Ports 
Загвар: GLC-GE-100FX
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-T-AS  Module w/ RJ45 100m
Type :10/100/1000Base-T SFP Module Port Type : RJ45 connector Max. transfer dista
Загвар: AN-UM-SFP-T-AS
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U SFS-7020-WA GBIC Module w/ 10/100/1000 LC Single-mode 20 km 1 core TX 1310nm RX 1550nm
Wave Length : TX - 1310nm  RX- 1550nm 10/100/1000Base-LX Cabel : Single-mode Fiber
Загвар: SFS-7020-WA
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco WS-X3500-XL Module Giga Stack GBIC interface Converter w/
Brand CISCO Model WS-X3500-XL Standards
Загвар: WS-X3500-XL
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco GLC-LH-SM Mini-GBIC/SFP Module  w/ Gigabit Ethernet SFP transceiver Single-mode LC 1310nm 10 km
SFP (mini-GBIC) transceiver module Connector Type: LC single mode Type: 
Загвар: GLC-LH-SM
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco GLC-LH-SM  Mini-GBIC/SFP Module w/ 1000Base-LX/LH SFP transceiver Single-mode LC 1310nm 10 km
SFP (mini-GBIC) transceiver module Connector Type: LC single mode Type: 
Загвар: GLC-LH-SM
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U SFS-7020-WB GBIC Module  w/ 10/100/1000 LC Single-mode 20 km 1 core TX 1550nm RX 1310nm
Wave Length : RX -1310 TX -1550nm 1000BASE-LX Cabel : Single-mode Fiber Port Type
Загвар: SFS-7020-WB
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Malaysia FTRJ-8519-3 GBIC Mini SFP w/ LC Multi-mode 1000Base-SX 850nm
850nm SFP GBIC transceiver module Short Wavelength Multi-mode , SFP Transceiver LC conn
Загвар: FTRJ-8519-3
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco GLC-SX-MM Mini-GBIC/SFP Module w/ Gigabit Ethernet SFP transceiver Multi-mode
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг ЭНД дарж үзнэ ү
Загвар: GLC-SX-MM
Бэлэн байдал: Захиалгаар
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Бүтээсэн
Макролинк © 2019