Ангилал
Онлайн туслах
Хүсэлт илгээх
Үйлчлүүлэгчийн нэр:

И-Мэйл хаяг:

Зурвас:

Fiber

Хайлтыг сайжруулах

Харуулах хэлбэр: Жагсаах / Зэрэгцүүлэх
Харуулах:
Эрэмблэх:
Planet PL-MII-VS15 Module w/ 10/100/1000 SC Single-mode 15 km
Cabel : Single-mode Fiber Max. Cable Length : 15km Port Type : SC connector 
Загвар: PL-MII-VS15
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco WS-G5484  Module GBIC  w/ 1000Base-SX 850nm Multi-mode SC 2 core
Short wavelength (1000BASE-SX)   -  WS-G5484  GBIC
Загвар: WS-G5484
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1310-40 Module w/ LC Single-mode 1310nm 2 core 40 km
Wave Length : 1310nm 1000BASE-LX Cabel : Single-mode Fiber Port Type : LC M
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1310-40
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-80 Module w/ LC Single-mode 1550nm 2 core 80 km
Wave Length : 1550nm 1000BASE-LX Cabel : Single-mode Fiber Port Type : LC connect
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-80
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U SFS-5020-WA  GBIC Module  w/ 10/100 LC Single-mode 20 km 1 core TX 1310nm RX 1550nm
Wave Length: TX 1310nm RX 1550nm  Cabel : Single-mode Fiber Port type : LC c
Загвар: SFS-5020-WA
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco GLC-BX-U Module  w/ 1000Base BX SFP 1310nm
Type : SFP (mini-GBIC) transceiver module Cabling Type : Ethernet 1000Base-BX
Загвар: GLC-BX-U
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-20 Module w/ LC Single-mode 1550nm 2 core 20 km
Wave Length : 1550nm 1000BASE-LX Cabel : Single-mode Fiber Port Type : LC connect
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-20
Бэлэн байдал: Дууссан
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1490-100 Module w/ LC Single-mode 2 core 100 km 1490nm
Wave Length : 1490nm 1000BASE-LX Cabel type : Single-mode Fiber Port Type : LC co
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1490-100
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U SFS-5020-WB  GBIC Module  w/ 10/100 LC Single-mode 20 km 1 core TX 1550nm RX 1310nm
Model : SFS 5020WB  Wave Length : TX 1550nm RX 1310nm Fiber Type : Single-mo
Загвар: SFS-5020-WB
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco GLC-BX-D Module  w/ 1000Base BX SFP 1310nm
Загвар: GLC-BX-D
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1310-20  Module w/ LC Single-mode 1310nm 2 core 20 km
Wave Length : 1310nm 1000BASE-LX Cabel type : Single-mode Fiber Port Type : LC co
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1310-20
Бэлэн байдал: Дууссан
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Ad-net AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-100 Module w/ LC Single-mode 1550nm 2 core 100 km
Wave Length : 1550nm 1000BASE-LX Cabel : Single-mode Fiber Port Type : LC connect
Загвар: AN-UM-SFP-SM/WDM/1550-100
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U SFS-7010-L31 GBIC Module  w/ 10/100/1000 LC Single-mode 10 km 2 core RX 1310nm
  Model : SFS-7010-L31 Data Rate : 1.25G Wave Length: 1310nm 
Загвар: SFS-7010-L31
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: New
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco WS-G5483 Module Gigabit GBIC w/ 10/100/1000Base-T Ethernet RJ45 100m
  Type : 10/100/1000Base-T Ethernet Port Type : RJ45 Max. transfer dista
Загвар: WS-G5483
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco  GLC-GE-100FX  Module  w/ Gigabit Ethernet Multi-mode 1310nm LC 2 core
GLC-GE-100FX   - 100BASE-FX SFP for Gigabit Ethernet SFP Ports 
Загвар: GLC-GE-100FX
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Бүтээсэн
Макролинк © 2019