Ангилал
Онлайн туслах
Хүсэлт илгээх
Үйлчлүүлэгчийн нэр:

И-Мэйл хаяг:

Зурвас:

Хэрэглэж байсан

Харуулах хэлбэр: Жагсаах / Зэрэгцүүлэх
Харуулах тоо:
Эрэмблэх:
Cisco 881 Router   w/ 5 port 10/100 Unmanaged Fast Ethernet Integrated Services Router
Cisco 881 Integrated Services Router Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллий..
Загвар: Cisco 881
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco WS-C2960-24TT-L Switch  w/ Fast Ethernet 24 port managed Layer 2 2 SFP port Gigabit Ethernet
Brand CISCO Series Catalyst 2960 ..
Загвар: WS-C2960-24TT-L
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco-Linksys SG300-10/SRW2008 Switch  w/ Managed 10 port Gigabit Ethernet managed Layer 3 2 SFP port
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг ЭНД дарж үзнэ ү..
Загвар: SG300-10/SRW2008
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Cisco WS-CE500G-12TC Switch w/ managed Layer 2 8 port Gigabit Ethernet 4 SFP port Gigabit Ethernet
Brand CISCO Series 500 Model WS-CE50..
Загвар: WS-CE500G-12TC
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Sonicwall PRO 2040 w/ VPN Firewall Network Security appliance
Sonicwall PRO 2040 Datasheet. Sonicwall PRO 2040 User Guide. HARDWARE Processor: 800 Mh..
Загвар: PRO 2040
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FRM220-E1/T1R-SC20B w/ T1 and E1 RJ45 to single strand WDM BiDi fiber TX 1550nm RX 1310nm Media converter 20 km Single-mode Simplex
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг ЭНД дарж үзнэ үү. Use..
Загвар: FRM220-E1/T1R-SC20B
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FRM220-10/100I-SC20A w/ Fast Ethernet WDM BiDi fiber single strand singlemode Managed Media converter 20 km
Brand CTC-U Model FRM220-10/100I-SC20A үзү..
Загвар: FRM220-10/100I-SC20A
Бэлэн байдал: Захиалгаар
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FRM220-CH01-AC w/  slot Fiber Chassis AC Power 100-240V
Technical specifications Material: Painted stainl..
Загвар: FRM220-CH01AC
Бэлэн байдал: Захиалгаар
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
APC BK500Y-CH  UPS-Back w/ 300 Watt 500 VA 2-CH outlet 230V
User guide ЭНД дарж үзнэ үү.   Datasheet ЭНД дарж үзнэ үү...
Загвар: BK500Y-CH
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
CTC-U FRM220-E1/T1R-SC20A w/ T1 and E1 RJ45 to single strand WDM BiDi fiber TX 1310nm RX 1550nm Media converter 20 km Single-mode Simplex
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг ЭНД дарж үзнэ үү. ..
Загвар: FRM220-E1/T1R-SC20A
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Eaton PW9130i1000T-XL Tower UPS w/ 900 Watt 1000 VA 230V
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээлэлийг ЭНД дарж үзнэ үү. D..
Загвар: Eaton PW9130i1000T-XL
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Eaton PW9130i2000T-XL Tower UPS w/ 1800 Watt 2000 VA 230V
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээлэлийг ЭНД дарж үзнэ үү. D..
Загвар: Eaton PW9130i2000T-XL
Бэлэн байдал: Захиалгаар
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
APC SC1500ICH Smart UPS w/ 230V 2Unit Rack mount 865 Watt 1500 VA
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээлэл ЭНД дарж үзнэ үү. APC SC1..
Загвар: SC1500ICH
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
APC SUA3000ICH Smart UPS w/ 2700 Watt 3000 VA Smart slot USB
Барааны дэлгэрэнгүй мэдээллийг ЭНД дарж үзнэ ү..
Загвар: SUA3000ICH
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
D-Link DGS-1016D Switch  w/ Unmanaged 16 port Gigabit Ethernet
Brand D-Link Model DGS-1016D Format ..
Загвар: DGS-1016D
Бэлэн байдал: Агуулахад
Нөхцөл: Хэрэглэж байсан
Үнэ асуух?
Тоо:  Сагсанд
Бүтээсэн
Макролинк © 2019